Náš tým

  Jsme kreativní parta.
Vyznáváme spolehlivost a férovost.

Jak jsme se dali dohromady?

Spojilo se přátelství, vzájemná úcta, respekt a důvěra.
To vše posíleno společným úsilím. 
Dovolte, abychom se představili:

Magda Ožanová

Lektorka, konzultantka, kouč

Věřím, že hluboko v nás všech jsou vnitřní zdroje. Celoživotní schopnost učit se a růst, uzdravovat a proměňovat sebe sama. Je na každém z nás, jestli je vyneseme na povrch, napojíme se na ně a začneme z nich čerpat. Proto jsem ráda, že mohu být při tom, když lidé kolem mě hledají a rozvíjejí pozitivní, konstruktivní a transformující pohled na lidskou podstatu.

více o mně

Lenka Hartmannová

Lektorka, kouč

Celý život se rozvíjet, vzdělávat a pracovat na sobě je moje záliba. Díky našemu týmu spojuji svou radost s prací. Tak ji mohu násobit a hlavně sdílet s dalšími lidmi. Věřím v růst, v to, že na svou životní spokojenost a úspěch máme zásadní vliv my sami. Bez ohledu na okolnosti a podmínky jsme to právě my, kdo rozhoduje, jak svět kolem vnímáme.

více o mně

Tereza Seidlerová

Lektorka, kouč

Na lektorování mě baví potkávat se stále s novými tvářemi, to spoluvytváření a vzájemná interakce. Každý kurz je vždy jedinečný.

Podstatné je pro mne se na účastníky naladit a pak může být naše společná práce efektivní. To jsou hlavní důvody, proč se na každý kurz a nové účastníky těším stejně jako poprvé před jedenácti lety.


Lukáš Hartmann

Lektor, konzultant, učitel

Vždycky jsem chtěl učit, protože jsem věřil, že to jde lépe. A to mě neopustilo. Celoživotně pracuji na svých učitelských kompetencích a profesním rozvoji. Matematiku a chemii jsem doplnil o IT a své služby v této oblasti bych vám také rád nabídl. Školím a poskytuji konzultace školám v oblasti distanční výuky, Google classroom nebo v práci s iPady. Mou velkou vášní je fotografování, které se také stalo mou další profesí.

Andrea Kubátová

Finanční a realizační manažerka

Oblast vzdělávání a tým úžasných inspirativních osob kolem mne byl jasným signálem mé další cesty. Vystudovala jsem ekonomiku podniku a několik let strávila na půdě mezinárodní školy v roli finančního manažera a koordinátora vzdělávacích projektů. V „A co dál“ jsem připravena vám pomoci s finančními či organizačními dotazy na naši práci. Jsem zodpovědná za veškerou administraci společnosti, tak aby naši lektoři mohli s vámi nerušeně růst a spolupracovat.

Externí lektoři:
  • Mgr. Saša Dobrovolná, sasa.dobrovolna@gmail.com, +420 603 727 081
  • Mgr. Jarmila Polomská, jarmila.polomska@zsrovniny.cz, +420 775 132 963
  • Mgr. Alena Pokorná, aapokorni@gmail.com, +420 739 584 120


Příběh, jak to celé vzniklo:


Čekám na začátek koučovacího výcviku a volá Tereza. “Tak jsme to probíraly s Magdou, Leni, měla bys chuť pomoct, že bychom se do toho pustily samy? A co Andrea, bez ní se neobejdeme, někdo nám to musí spočítat.” 

Pokládám telefon a jasně si uvědomuji ten moment, kdy k člověku přirozeně doplulo, po čem dávno toužil. A co nechce nechat odplynout. Tolik ve zkratce cesta dlouhého příběhu tvoření s radostí. Těšíme se, že budete i vy jeho součástí.