Průběh spolupráce

Jak to probíhá – krok za krokem

Začínáme

Od okamžiku, kdy projevíte zájem spolupracovat, jsme tady pro vás. Nejdříve si domluvíme schůzku. Věříme v dlouhodobou spolupráci založenou na osobním přístupu a kvalitních vztazích, v podporující atmosféru a profesionalitu.

Analyzujeme vaše potřeby

Smyslem kvalitního rozvojového programu je změna. Analýza potřeb pomůže ujasnit, jakou změnu si pro sebe a svůj tým přejete. Máte mezinárodní tým? Školíme také anglicky či německy.

Tvoříme váš vzdělávací program

V domluveném termínu od nás obdržíte možné alternativy a společně doladíme váš vzdělávací a rozvojový program. Následně připravíme zcela konkrétní návrh vzdělávací aktivity, její obsah a časový rozsah, studijní podklady, lektorské zajištění. Kompletní realizační servis dle přání klienta. V tuto chvíli také od nás obdržíte cenovou kalkulaci k odsouhlasení.

Realizujeme váš vzdělávací program

Přípravy proběhly podle domluvy a jdeme na to. Při práci využíváme moderní certifikované metody jako je Structogram, neurolingvistické programování či certifikovaná psychodiagnostika. Jsme otevření také netradičním a inovativním technikám. Působíme na rozvoj celé osobnosti účastníků. Podporujeme zdravé návyky a dovednosti, sebevědomí a sebedůvěru.

A co dál?

Vzdělávání proběhlo a vy od nás obdržíte hodnotící zprávu. Její samozřejmou součástí jsou doporučení pro další rozvoj. Rozvoj je proces a nastartovaná změna se u vás musí zabydlet. S časovým odstupem si můžeme společně vyhodnotit, jak konkrétně se vaše investice do vzdělání projevila. Ať už se jedná o prodej, kvalitu, produktivitu či oblast komunikace. Chcete nyní v nastoupené cestě rozvoje pokračovat? Pak jsme v tom rádi nadále s vámi.